Dubai ve Abu Dabi Turu | Birleşik Arap Emirlikleri Dubai / Sharjah - İstanbul

Dubai, Abu Dabi

Rezervasyon yapmak için whatsapp veya çağrı merkezimiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Dubai ve Abu Dabi Turu

Gidiş: 25 Şubat 2023 / Dönüş: 28 Şubat 2023

 

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Giden Yolcu Salonu havayolu bankosunda saat 22.00'de buluşuyoruz.

1.Gün

İstanbul kiss Dubai heart Tekne Turu

Güvenlik, check-in ve pasaport işlemleri sonrası Flydubai / Airarabia Hava Yolları'nın gece uçuşu ile Dubai / Sharjah'a uçuyor, sabaha karşı varıyoruz. Gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından rehberimiz tarafından karşılanmayı müteakip alacağımız kahvaltı sonrası panoramik şehir turumuzda Jumeirah Camisi, Dünya'nın Tek 7 Yıldızlı Oteli Burj Al Arab, tamamı yapay olarak denizin ortasında inşa edilen Palmiye Adası, The Pointe, muhteşem Atlantis Oteli, Emirates TowersSheikh PalaceDubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, günümüzde eski evler arasındaki kahvecisi ile meşhur olan Al Seef Bölgesi göreceğimiz yerler arasındadır. Tekstil Çarşısı’nda verilecek serbest zaman sonrası “abra” adı verilen tekneler ile Altın ve Baharat Çarşıları’na geçiyoruz. Serbest zamanı müteakip otele yerleşme sonrası kısa bir dinlenmenin ardından akşam yemekli Tekne Turu için otelden ayrılıyoruz. Akşam yemeği sırasında Dubai'nin güzelliklerini tekneden izleyebileceğimiz bu gezimiz sonrası sonrası konaklama otelimizde.

 

Önemli: Dubai'ye varış sabaha karşı erken saatte olacaktır. Kahvaltı sonrası geziye başlanacaktır. Otele girişler saat 14.00'te başladığından; bu saate kadar gezi yapılacaktır. Misafirlerimizin bu durumu göz önünde bulundurarak tura katılmaları gerekmektedir.

2.Gün

Dubai broken heart Çöl Safarisi broken heart Dubai

Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Saat 15.00 civarında 4x4 ciplerle çöl safarisi için yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saat süren yolculuktan sonra Dubai'nin uçsuz bucaksız çölleri ile buluşuyoruz. Çöl Safari turu sırasında develerle fotoğraf çekilebilir ve kum tepelerinden gün batımını izleyebilirsiniz. Tecrübeli kaptanlarımızla yapacağımız heyecanlı Safari Turu sonrası çöl kampında açık büfe akşam yemeği sırasında şov programlarını izleyebilirsiniz. Gezimizin ardından konaklama otelimizde.

 

Not:

 • Bugün safari turundan önceki serbest zamanda otobüs hizmeti bulunmamaktadır. Misafirlerimiz otel ve çevresinde vakit geçirebileceği gibi taksi ile plaja veya diledikleri alışveriş merkezine gidebilirler.
 • Her safari aracına 6 kişi binmektedir. Oturma düzeni önden arkaya doğru 1-3-2 şeklindedir. Her koltuğun konforu farklı olabilir. Hiçbir misafirimize belirli bir koltuk sözü verilmemektedir.
3.Gün

Dubai broken heart Abu Dabi  broken heart Dubai

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Abu Dabi‘ye doğru yola çıkıyoruz (150 km). İlk önce Abu Dabi’nin eğlence adası olan Yas Adası’nda Yas Mall Alışveriş Merkezi’nde vakit geçirmek ve Dünya'nın en büyük eğlence temalı parkı Ferrari World Parkı'nın (Giriş ücreti dahil değil) girişindeki Ferrari’ler ile fotoğraf çekilmek için serbest zaman veriyoruz (İçerisine girmek için yeterli vakit yoktur). Geç öğle yemeğinin (Tura dahil) ardından 7 emirliğin başkenti olan Abu Dhabi Emirliği gezimizde 40 yıl önce küçük bir balıkçı köyü olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacağız. Abu Dabi günümüzde geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra-modern bir Arap şehridir. Abu Dabi'de bulunan muhteşem süslemeleri ile tüm dünyanın dikkatini çeken Şeyh Zayed CamisiDünya'nın en eğik binası, göçebe bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel köy, karşısında yüzer restoranların bulunduğu Kordon Caddesi ve birçok yelkenli teknelerinin yarışlarına ev sahipliği yapmış olan marina görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından Dubai’ye dönüyoruz. Dünya’nın en büyük alışveriş merkezi olan, içerisinde 1400 mağaza bulunan Dubai Mall’da su, ses ve ışık gösterisinin izlenmesi sonrası AVM’nin yemek katında akşam yemeği (Tura dahil değil) yemek isteyenler için serbest zamanı müteakip otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

4.Gün

Dubai kiss İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından 119 hektarlık bir alana kurulu, yaklaşık 3000 hayvana ev sahipliği yapan Dubai Safari Park'ı ziyaret edeceğiz. İlk olarak Kaşif Köyü'nde (Explorer Village) araç ile yapacağımız safari sırasında aslan, kaplan, çita, sırtlan, zürafa, antilop, bufalo, zebra, ceylan, impala, geyik, gergedan, timsah, su aygırı, deve kuşu, baykuş ve babunları gözlemleme fırsatımız olacak. Safari turu sonrası verilecek serbest zamanda misafirlerimiz parkın diğer bölümlerini ziyaret edebilir ve çeşitli aktivitelerden faydalanabilirler. Ziyaretimizin ardından Dubai Mall'a hareket ediyoruz. Verilecek olan serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Burj Khalifa'nın 124. ve 125. katlarına (giriş ücreti dahil değil) çıkabilir, dileyen misafirlerimiz ise alışveriş merkezini gezebilirler. Serbest zaman sonrası dönüş yolculuğu için Dubai / Sharjah Havalimanı'na hareket ediyoruz. Check-in, gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Flydubai / Airarabia Hava Yolları'nın akşam uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Flydubai / Airarabia Hava Yolları ile İstanbul / Dubai / İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve vergileri
 • 3 gece 4* Ramada Deira Hotel vb. otelde konaklama
 • Şehir konaklama vergileri
 • 4 kahvaltı
 • Tekne Turu ve tekne turunda 1 akşam yemeği
 • Çöl Safari Turu ve kampta akşam yemeği
 • Abu Dabi turunda geç öğle yemeği
 • Dubai Safari Park giriş ücreti
 • Programda adı geçen tüm transferler
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • Tüm yurt dışı yerel vergiler ve Türkiye KDV

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Birleşik Arap Emirlikleri vize hizmeti: 120USD (Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir.)
 • PCR test ücretleri ve pandemi sebebiyle sonradan doğabilecek harici masraflar
  Bu tur için herhangi bir PCR testi veya aşı şartı bulunmamaktadır.
  Şu anki giriş koşulları ile seyahat tarihindeki giriş koşulları farklılık gösterebilir. Güncel durum ile ilgili tur öncesinde acentemiz tarafından bilgilendirileceksiniz.
 • Diğer şehirlerden İstanbul’a iç hat bağlantı uçuşu ücreti
 • Programda belirtilmeyen öğle yemekleri ve yemeklerde alınan su ve kapalı içecekler
 • Ferrari World Parkı giriş ücreti
 • Burj Khalifa 124. ve 125. katlara çıkış
 • 150TL yurt dışı çıkış harcı
 • Program dışı talep edilecek turlar
 • Otel ekstraları (oda servisleri, telefon vb.), bahşiş
 • Programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet

Bir başka organizasyonda buluşmak üzere…

 

Call Center