Barselona Turu Barselona - İstanbul S. Gökçen

Barselona, Girona, Figueras

Barselona Turu

1.Gün

İstanbul S. Gökçen kiss Barselona

İstanbul S. Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Giden Yolcu Salonu "HUZURLU SEYAHAT - PGS" bankosunda  saat 08:30'da buluşma. Check-in, pasaport ve güvenlik işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları'nın PC1091 seferi ile saat 10:45'de Barselona’ya uçuş. Varış: 13:35. Barselona’ya varışın ardından yapılacak panoramik şehir turunda Endülüs Arenası, eşsiz Barcelona manzarasında fotograf çekilme şansı yakalayabileceğiniz Montjuic Tepesi, Barselona Limanı, Kristof Kolomb Heykeli (Colon Meydanı), La Sagrada Familia Bazilikası, İspanya ve Catalunya Meydanı, Gaudi'nin Evleri (Casa Batllo ve Casa Mila), La Rambla Caddesi, Port Olimpic görülecek yerler arasında. Şehir turunun ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize yerleşiyoruz.

2.Gün

Barselona broken heart Girona broken heart Figueras

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından gezimize Girona & Figueras Turu ile devam ediyoruz. Müslüman, Hıristiyan ve Musevi mirasının iç içe geçtiği en güzel örneklerinden biri olan Girona Şehri'nin sokaklarında gezerken tarih içinde bir seyahate çıkacak, Eyfel Köprüsü'nden geçerken nehir kıyısındaki rengarenk evleri fotoğraflayabilecek ve şehrin muhteşem tarihi dokusunu soluyacaksınız. Gezimizin bir diğer noktası Fransa sınırına çok yakın olan, küçük ve şirin bir kasaba olan Figueras. Kasaba öyle etkileyici bir atmosfere sahiptir ki bütün dünyanın hayranlık duyduğu sınır tanımaz ressam Salvador Dali’ye hayatı boyunca ilham kaynağı olmuştur. Gezimizin ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize dönüyoruz.

3.Gün

Barselona broken heart

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından gezimize Park Güell, Pueblo Espanyol ve Barri Gotic turu ile devam ediyoruz. La Sagrada Familia'nın mimarı Gaudi'nin en önemli eserlerinden biri olan Park Güell'i gezerken Gaudi'nin dehasına bir kez daha hayran kalacaksınız. İspanya'nın 17 farklı bölgesinin ev mimarilerinin, karma bir köy şeklinde bir araya getirildiği Pueblo Espanyol'da ise küçük bir İspanya turu yaparak gördükleriniz ve göreceklerinizin bir özetini yaşayarak bu evlerin altındaki hediyelik eşya dükkanlarından alışveriş yapabileceksiniz. Barri Gotic’i de gezdikten sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize dönüyoruz.

4.Gün

Barselona kiss İstanbul S. Gökçen

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Pegasus Hava Yolları'nın PC1092 sefer sayılı 14:25 uçuşu ile İstanbul S. Gökçen Havalimanı’na hareket. Varış: 19:05.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Pegasus Hava Yolları ile İstanbul S. Gökçen / Barselona / İstanbul S. Gökçen gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve vergileri,
 • 3 gece 4* kalitesindeki şehir dışı otelde konaklama,
 • Açık büfe sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri (Otellerde yeterli sayıda misafir olmadığı taktirde set menü olarak verilir),
 • La Sagrada Familia Bazilikası, Park Güell ve Pueblo Espanyol giriş ücretleri,
 • Programda adı geçen tüm transferler,
 • Türkçe rehberlik hizmeti,
 • Seyahat sigortası,
 • Tüm yurt dışı yerel vergiler ve Türkiye KDV.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Schengen vizesi ve hizmet bedeli:kişi başı 86USD vize başvuru merkezine ödenen ücret + 5TL SMS bedeli +(istenirse) pasaport kargo ücreti + (istenirse) 35EUR Vize danışmanlık hizmet bedeli (Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir.)
 • Diğer şehirlerden İstanbul'a iç hat bağlantı uçuşu ücreti
 • Öğle yemekleri ve yemeklerde alınan su ve kapalı içecekler
 • 150TL yurt dışı çıkış harcı
 • Program dışı talep edilecek turlar
 • Otel ekstraları (oda servisleri, telefon vb.), bahşiş
 • Programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet

Bir başka organizasyonda buluşmak üzere…

 

Call Center